De kerkdiensten in de Ontmoetingsdienst zijn zichtbaarder dan ooit!

U bent al bekend met foto's en liederen op de beamer in de kerk. Recente ontwikkelingen maken het mogelijk om de Ontmoetingskerk ook bij u thuis in beeld te brengen.

De techniek hiervoor wordt bediend door de leden van een enthousiaste beamergroep. Het is een leuke en eigentijdse manier om extra betrokken te zijn bij de viering. De diensten bereiden we voor in PowerPoint. Tijdens de dienst bedienen we de benodigde apparatuur. Als u of jij ons team komt versterken leer je stap-voor-stap het werk van de "beameraar" via persoonlijke uitleg, meekijken en meedoen.

Interesse om ook "beeldbepalend" te worden in de Ontmoetingskerk? Laat het weten aan een van de contactpersonen. Voor de wijkgemeente is dat Alfred Grakist (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) en voor de parochie Jos Wennmacker (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)..

De Ontmoetingskerk   Meijhorst 7033  •  6537 EP  Nijmegen   024-344 14 46  ( secretariaat )